Кращі житлові комплексі в Києві

Кращі житлові комплексі в Києві

Прийнявши рішення про придбання квартири в новобудові, ми починаємо її вибирати. Звичайно, ви вже знаєте, в якому місті ви хочете купити квартиру, можливо, знаєте, в якому районі, а що далі? Далі настає час нелегкого вибору.

Сьогодні на ринку досить багато пропозицій з продажу квартир у новобудовах і часом навіть професіоналу складно розібратися в цьому різноманітті, адже придбання квартири в новобудові в корені відрізняється від придбання квартири на вторинному ринку. Кращі житлові комплекси в Києві ви зможете знайти на сайті tradicia.kiev.ua/ua/ і перейшовши на цей сайт ви зможете вибрати підходящу для вас новобудову в хорошому районі який вам буде підходити для вашого комфортного житла.

Мабуть, для більшості з нас це питання є одним з найголовніших при купівлі квартири. Перше, що ми плануємо сума, яку ми можемо витратити на квартиру. Здавалося б, купувати будь-який товар просто: продавець називає ціну, а ви купуєте товар за цією ціною або не купуєте, але до вітчизняного ринку житла в новобудовах це просте правило, на жаль, не застосовується.

Насамперед, майте на увазі, що в рекламних оголошеннях майже завжди зазначена ціна на найдешевші квартири в будинку. Як правило, це квартири з не найкращими споживчими властивостями (не найкомфортніших поверхах, з не найкращими видами з вікон тощо). Ціна ж на інші квартири в цьому будинку, може бути істотно вище.

Далі, ціна зазвичай вказується в так званих умовних одиницях (у.е.) за квадратний метр і продавець може розуміти під у.е. зовсім не те, що ви розумієте. Відразу ж потрібно з'ясувати до чого прирівнюється умовна одиниця. При перерахунку за курсом вказаним продавцем може виявитися, що ціна квадратного метра істотно вище, ніж ви припускали.

При укладанні договору, обов'язково вимагайте вказати, що це остаточна ціна і вона не підлягає перерахунку, оскільки часто забудовники, після закінчення будівництва вимагають різних доплат. Ціна квартири може змінитися, якщо після закінчення будівництва-виявиться що її метраж не відповідає запланованому, але тільки за результатами обміру квартири БТІ.

Найчастіше частина квартир в одному будинку належить інвестору, частина забудовника, підрядника. Це відбувається тому, що інвестори чи забудовники розраховуються зі своїми партнерами по будівництву не грошима, а квартирами в споруджуваному будинку, після чого кожен учасник будівництва самостійно реалізує належні йому квартири.

Купуючи квартиру в тільки що побудованому, і особливо ще не добудованому будинку, звертайте увагу на замовників (інвесторів) забудовників і продавців. Інвестор – це той, хто вкладає гроші в будівництво, забудовник – компанія, яка володіє або орендує земельну ділянку та залучає кошти учасників пайового будівництва, як правило, ця компанія виступає генпідрядником будівництва. Часто інвестор, забудовник і продавець збігаються в одній особі. Хороша репутація компанії для вас є запорукою вашого спокою.

Добре якщо ви дізнаєтеся, хто будує, підводить комунікації, інвестує в будівництво. Як правило, ці компанії широко відомі і, при бажанні, в ЗМІ, в тому числі Інтернеті ви легко знайдете масу корисних відомостей про те, чи варто купувати у них квартиру. Поцікавтеся, які об'єкти вже реалізовані цими компаніями, як довго вони працюють на будівельному ринку, які ще об'єкти реалізують в даний час.

Рубрики: