Яскраві спальні знову в моді!

Яскраві спальні знову в моді!

Яскраві інтер'єри до вподоби багатьом дизайнерам – і не тільки тому, що вони здатні підняти настрій, підвищити тонус, вселити життєрадісність, обдарувати теплому затишку. Яскраві спальні все більше стали віддавати перевагу люди, які вибрали активний спосіб життя або ті, хто віддає перевагу певним видам дизайну, відрізняється яскравими поєднаннями кольорів.

Наповніть спальню різними аксесуарами, яскравими деталями і декором. Меблі і стіни краще зробити білих або ахроматичних тонів.

Створіть гармонію, поєднуючи два, іноді три кольори і грамотно підберіть яскравий декор для спальні таким чином, щоб він вписався в загальну колірну гамму всього інтер'єру.

Приступаючи до створення яскравою спальні, вам, перш за все, необхідно визначити для себе, яка ступінь насиченості яскравими квітами найбільше вам підійде. Наприклад, перший варіант — більш «м'який» інтер'єр спальні, а ось другий — вже просто буйний розквіт фарб. В цілому, до створення інтер'єру потрібен дуже обережний підхід, так як через допущеної помилки вам раніше чи пізніше доведеться все змінювати, внаслідок дратівної або неспокійною атмосфери в приміщенні. Особливо, якщо в спальні розташовано багато вікон і всі вони дивляться на південну сторону.

«Якщо ви вирішите оформити свою спальню в яскраві тони, то врахуйте, що правильніше буде використання одного або максимум двох яскравих кольорів на тлі спокійних або зовсім нейтральних відтінків»

Оформляючи спальню, не забувайте про те, що більше світла частина кімнати приваблює до себе більше уваги, ніж інші. Тому якщо ви прагнете до створення інтимної атмосфери, то краще використовувати теплі темні відтінки.

Якщо ви вирішите оформити свою спальню в яскраві тони, то врахуйте, що правильніше буде використання одного або максимум двох яскравих кольорів на тлі спокійних або зовсім нейтральних відтінків.

Хоча існують і такі варіанти, коли при оформленні спальні застосовуються активні поєднання. Наприклад, яскравий цитрусовий зелений і щільно насичений кобальтовий синій. Це темпераментне поєднання зможуть вигідно доповнити шпалери з смугами різної ширини, розташованими вертикально, або покривало в тих же тонах.

Ліжко — центральний елемент будь-якої спальні. Дизайнери вважають, що вона має становити завершену композицію, основою якої служать кольору ковдри, покривала, подушки і постільної білизни.

«Романтичний настрій у яскравих спальнях допоможуть створити зображення різних квітів: маків, ірисів, гіацинтів і навіть японської сакури»

Розглядаючи спальню, оформлену в спокійних тонах, можливо, вам буде здаватися, що в ній чогось не вистачає. Ймовірно, інтер'єр буде мати більш гармонійний вигляд, якщо злегка додати в нього кілька яскравих ноток, приміром, покривала, штори, подушки з наволочками насичених кольорів або барвисте постільна білизна.

Постільна білизна рожевих, салатових і блакитних тонів може стати відмінним дизайнерським рішенням. Наприклад, яскраво-червоні сонечка на зеленому тлі будуть виглядати дуже красиво. Також в постільній білизні можуть бути вкраплення червоного — вишневий або бордо. Оригінально буде виглядати і колір рубіна.

Романтичний настрій у яскравих спальнях допоможуть створити зображення різних квітів: маків, ірисів, гіацинтів і навіть японської сакури. Ці яскраві вкраплення не будуть зайвими як на картині, горщику для квітів, так і на постільній білизні.

Оформляючи спальню, дизайнери активно користуються мотивами живої природи, а передати настрій, знову ж таки, допоможуть яскраві фарби з ретельним опрацюванням деталей.

Непогано, коли всі деталі, як дрібні, так і великі, будуть перегукуватися один з одним, зливаючись у єдину картину, немов написану талановитим художником.

Рубрики: