А у вас вся біла спальня

А у вас вся біла спальня

Білий колір в обробці кімнат може послужити широким полем для польоту фантазії і втілення найсміливіших ідей. Створюючи ілюзію простору і чистоти, білий колір особливо доречний у спальні, візуально розширюючи межі існуючого простору. При грамотному використанні, кімната буде здаватися легкою, повітряною акуратній і чистої. Білий колір універсальний тим, що дає можливість оформити інтер'єр в будь-якому стилі, відкриваючи безмежні можливості для реалізації дизайнерських ідей. Це може бути легкий романтичний сільський стиль, міська класика, модерн. У спальню білого кольору можна привнести як витончені східні нотки, так і повністю оформити її в стилі хай-тек. У будь-якому випадку, білий колір буде гармонічною основою будь-якої Вашої затії.

Спальня – місце, яке є інтимним по своїй суті, місцем хранительки домашнього вогнища – і саме тому важливо, щоб в ній панувала легка і приємна атмосфера. Білий колір прекрасно впорається з цим завданням і підкреслить чудове почуття стилю господині дому.

Світлі відтінки в будь-якому приміщенні виглядають акуратно, залишаючи приємне відчуття простору і чистоти. Якщо знати деякі тонкощі, то при оформленні таких кімнат можна вигідно підкреслити навіть самі непоказні предмети, для яких білий колір буде прекрасним і самим виграшним фоном.

Брак місця, найбільш нагальну проблему більшості спалень, допоможе вирішити білий колір, надавши приміщенню відсутній простір і візуально розширюючи її простір.

Використовуючи світлі тони, можна домогтися неймовірного ефекту. Гармонійно поєднуючись практично з будь-якими відтінками, білий колір – це чистий аркуш, з якого можна сміливо починати втілення найнесподіваніших ідей. Єдине застереження у використанні білого кольору в інтер'єрі – це дозування і контроль освітлення кімнати, інакше Ваша затишна спальня може перетворитися в операційну районної лікарні, з різкою і гнітючою атмосферою.

По своїй суті білий є холодним кольором, асоціюючись із зимовими морозами та сніговими заметами. Яскраво-білий колір варто вибирати в тому випадку, якщо вікна Вашої спальні виходять на сонячну сторону. М'які сонячні промені пом'якшать «холодність» яскравою білизни, надавши їй відтінок свіжості. Якщо ж спальня знаходиться з північної сторони, то варто звернути увагу на більш теплі відтінки білого, такі як вершковий, молочний, ніжно-рожевий. В іншому випадку, стіни з яскраво-білого мігрують у світло-сірий, що зробить Вашу спальню похмурою і занедбаної замість очікуваної атмосфери свіжості і чистоти. Вибравши правильний відтінок, Ви підкреслите всі переваги та особливості спального приміщення, створити в ньому гармонію і затишок. Дотримуйтеся у виборі текстилю правила єдиної палітри, тобто використовувати або тільки теплі або холодні відтінки білого кольору. Союз теплих і холодних відтінків виглядає дисгармонійно і без смаку.

Правильно розставляючи акценти в спальні білого кольору за допомогою текстилю та різних аксесуарів, Ви досягнете приголомшливих результатів. Якщо не втрачати при цьому почуття міри, то на такому тлі будь-яка річ буде виглядати стильно, підкреслюючи свою унікальність і красу.

Якщо Ви вибрали для спальні білий колір або один з його численних відтінків, то тепер перед Вами стоїть завдання гармонійно розставити необхідні ключові акценти. У будь-якій спальні є кілька місць, які варто надати особливий вид і виділити з загального фону приміщення. Давайте розглянемо деякі з них і спробуємо розібратися, як це зробити.

Меблі та ліжко повинні бути домінантною нотою, яка задає тон і стиль у всій спальні. В залежності від того кольору, який буде переважати, Ваша спальня набуде ту чи іншу стильову спрямованість. Вибираючи чорну меблі, постарайтеся використовувати інші «кольорові плями», щоб уникнути ефекту «чорно-білої фотографії». Розбавте такий контраст м'якими сірими відтінками і обов'язково передбачте яскравий однотонний кольоровий аксесуар. Намагайтеся вибирати предмети одного відтінку (теплого або холодного) зі стінами. Білосніжна меблі на теплому бежевому фоні виглядає грубо і дисгармонійно, і для того щоб виправити таке враження, знадобиться допомога професійного дизайнера. Для теплих відтінків білого вибирайте меблі теплих, м'яких відтінків – молочних, кавових, вершкових, бежевих. Для холодного білого підійдуть чорний, білий, димчастий, голубуватий і металеві кольору. Вибираючи для спальні дзеркальна шафа, враховуйте, що саме відображають дзеркала. Якщо це протилежна стіна, то Ви отримаєте додатковий простір і відчуття свободи, якщо ж це ліжко або інша меблі, то замість необхідного простору Ви опинитеся в захаращеною і неакуратною кімнаті.

Стіни. У спальні білого кольору вони, як правило, однотонны, тому і є самим улюбленим місцем для розміщення різних прикрас і аксесуарів.

Рубрики: