Ремонт квартир

Ремонт квартир

Інтернет рясніє оголошеннями компаній, що пропонують свої послуги по ремонту квартир або будинків. Вам тільки залишається проблема вибору, тобто вибрати фірму, яка зробить якісний ремонт у встановлені терміни. На даний момент, на жаль, не всі оголошення гарантують сумлінне виконання робіт по ремонту. Тому, щоб зберегти свої кошти і нервові клітини, необхідно ретельно підійти до вибору фірми. Капітальний ремонт квартири ви зможете знайти на сайті dom777.com.ua/overhaul-of-the-apartment і звернувшись в цю компанію ви залишитеся задоволені своїм новим ремонтом гарної якості та за доступною ціною.

Для початку, необхідно з'ясувати, хто буде робити ремонт: бригада робітників-шабашників, які працюють на «чесному слові», відповідно і беруть за роботу не дорого, або ж фірму, яка підпише з вами всі документи і надасть гарантії, але і розцінки за роботу якої будуть на порядок вище. Бажано ретельно переглянути всі оголошення по ремонту квартир в вашому місті.

Якщо ви вирішили найняти бригаду, то непогано було б заручитися рекомендаціями від попередніх клієнтів і по можливості подивитися на їхню роботу. Принаймні, ви зможете переконатися в тому, що у вас вони будуть робити ремонт не в перший раз, а також, що вони не зникнуть відразу, як тільки отримають від вас аванс за роботу. Варто також відзначити, що оцінювати якість ремонту, доведеться особисто, а зробити це не маючи професійних знань в ремонтних роботах, досить складно.

Тому, якщо не оглянувши вашу квартиру, вам з упевненістю говорять вартість ремонтних робіт, значить вас обманюють. Дане питання не можна вирішити по телефону, не оглянувши попередньо об'єкт. Для цього фірма повинна надати власного фахівця, який огляне всі кімнати, зробить необхідні виміри, і вже після цього грунтуючись на цих параметрах, зможе скласти детальний кошторис.

Визначити час робіт, що виконуються, можна ще при знайомстві. Зверніть увагу: якщо компанія обіцяє, що заміряє приїде ось-ось, а він постійно переносить зустріч, якщо працівник надовго запізнюється або навіть скасовує зустрічі, якщо після огляду кімнат квартири ви не можете довгий час отримати кошторис — це не з кращого боку характеризує дану фірму. Серйозної організації замірник прибуде протягом двох днів, після того як ви зробили дзвінок. Будь-яке відхилення від цього графіка – привід серйозно задуматися про вибір іншого фірми вже на цьому етапі. Кошторис робиться протягом цих двох днів.

Будь-яка серйозна фірма повинна укласти договір, де в подробицях будуть прописані зобов'язання сторін, порядок оплати, терміни виконання робіт, штрафні санкції.

Зазвичай передоплата становить 30-50% від загальної вартості робіт та 50-100% від вартості будматеріалів. Штрафні санкції за порушення термінів, як правило, складають 0,2-0,6 % за кожен день прострочення від суми зазначеної в договорі.

Кошторису, є невід'ємною частиною договору, тому зверніть найпильнішу увагу, наскільки ретельно вони складені.

Будь-яка робота і матеріал повинні бути винесені в окремі пункти. Остерігайтеся таких кошторисів, де містяться узагальнені пункти, наприклад, «ремонт дитячої кімнати». Так як в будь-який момент виконавець може вимагати додаткову плату за роботу, яка на його думку не входить у поняття «ремонт дитячої кімнати».

Необхідно скласти докладний план виконання робіт і внести реальні терміни.

Остерігайтеся фірм, які можуть пообіцяти виконання капітального ремонту за тиждень. Виконання якісного ремонту за такі короткі терміни, при дотриманні всіх технологій, просто неможливо.

Будь-яка серйозна фірма призначає відповідального за ваш ремонт, на якого буде покладено вирішення всіх питань, що виникають в процесі ремонту, а також контроль за якістю виконуваних робіт.

Капитальный ремонт квартиры

Рубрики: