Новобудова Малахіт

Новобудова Малахіт

Вибираючи квартиру, покупець витрачає багато часу на порівняння цін і своїх можливостей, на пошук житла у відповідному місці і з бажаною плануванням. Але вже при огляді обраної квартири він нерідко звертає увагу на безліч деталей, які в майбутньому загрожують істотно знизити комфортність проживання. Коли наші друзі шукали де їм купити собі нову квартиру, ми їм порадили звернутися на сайт http://malahyt.com.ua/complex/about/ і перейшовши на цей сайт вони змогли купити собі хорошу квартиру в новому будинку Малахіт.

Зумівши «зійтися в ціні» із продавцем, покупець вже подумки святкує новосілля, а його ріелтор підраховує свої комісійні від операції. А ось думки про те, що будинок може виявитися малопридатним для комфортного перебування в ньому, і навіть небезпечним для здоров'я, покупцеві часто приходять з запізненням, коли операція здійснена.

Якщо бути неуважним до «дрібниць», то за величезні гроші можна разом з квартирою придбати масу проблем, вирішення яких потребує значних фінансових і моральних витрат.

Є цілий ряд негативних чинників, що знижують споживчі характеристики житла. До них відносяться і технічний стан будинку, і рівень розвитку супутньої інфраструктури мікрорайону, і соціальний статус передбачуваних сусідів і ін Крім того, комфортне життя у квартирі може бути порушена різними впливами техногенного властивості, такими як сторонні шуми, електромагнітне випромінювання, забруднення повітря та ін.

У більшості випадків покупці житлової нерухомості на вторинному ринку користуються послугами ріелторів – людей, які професійно займаються посередництвом у угодах купівлі-продажу нерухомості. Їх завдання – звести партнерів по угоді, їх заробіток – комісійні.

Зрозуміло, значна частина ріелторів не зацікавлена в тому, щоб «втюхати» покупцеві не звістка що, лише б отримати свої відсотки. Зокрема, професійний посередник в стані з певною часткою вірогідності оцінити юридичну чистоту угоди. Для цього йому не обов'язково мати відповідну освіту – в кожному достатньо великому агентстві нерухомості є юридичний відділ, де завжди можна отримати консультацію. Стовідсоткову гарантію того, що одного разу не з'явиться людина, що заперечує право власності, агентство може дати не завжди. Проте за додаткову плату покупець може замовити приватне розслідування історії угод з квартирою, ніж знизить свої ризики.

Зате ріелтор навряд чи стане прискіпливо вивчати інші деталі, поза юридичних аспектів. Він може взагалі не знати, що в будинку щось неблагополучно. Тому не варто повністю покладатися на агента з нерухомості. Майбутнє житло потрібно терпляче, прискіпливо вивчати самого.

Перед тим як вирушати на перегляд квартири, не зайвим буде заглянути в «народну карту» в інтернеті. Ця карта створюється користувачами мережі, і на ній можна побачити чимало об'єктів, у тієї або іншій мірі впливають на життя мікрорайону (підприємства торгівлі, сфери розваг, громадського харчування, виробництва, дитячі садки, школи тощо).

Відправлятися на перегляд квартири є сенс заздалегідь, щоб мати в своєму розпорядженні достатньо часу на рекогносцировку. Можливо, однією недовгої прогулянки виявиться достатньо, для того щоб відмовитися від наміру придбати житло в даному місці. Наприклад, на околицях міста простір уздовж трас успішно продувається вітрами, а в центрі вздовж головних магістралей загазованість одна з найвищих.

Прогулянка по прилеглій території дасть уявлення і про можливості в майбутньому ставити свій автомобіль поруч з будинком. Якщо вдень у дворі занадто багато припаркованого транспорту, значить, вечорами автолюбителі паркуються за принципом «хто не встиг, той запізнився». До того ж нерідко мешканці будинку бувають проти того, щоб їхні сусіди ставили машину під вікнами, занадто близько до будинку. Війни «кінних» і «піших» мешканців, буває, призводять сусідів в суди, а то і зовсім доходить до шкідництва (проколи шин, подряпини тощо). В той же час є двори, де мешканці, навпаки, живуть душа в душу.

Інформацію щодо цього та багатьох інших питань отримати простіше простого, головне – включити комунікабельність. Кращий джерело корисної інформації про будинку, дворі, соціальному складі мешканців – місцеві пенсіонери. Як правило, вони давно проживає тут, їм відома історія будинку, вони можуть розповісти про його технічний стан, про те, як справляється зі своїми обов'язками керуюча компанія (КК) тощо

Рубрики: