Лояльність бежевого декору в спальнях

Лояльність бежевого декору в спальнях

Бежевий колір універсальний. Він елегантний, але при цьому легкий і приємний. В силу своєї пастельности, йому ніколи не вдасться з'явитися в декорі на акцентних ролях, але ось в інших іпостасях він неймовірно гарний. Він може бути основним фоном приміщення або послужити «компаньйоном-розріджувачем» для більш насичених відтінків. Дизайнери дуже люблять працювати з бежевим спектром, тому що він неймовірно приємний оку, при тому, що примудряється залишатися малопомітним. З житлових приміщень особливо хороша виходить бежева спальня.

По спектральному складу бежевий є найбільш світлим відтінком коричневого із сіруватим або жовтуватим відливом. До бежевій гамі часто відносять вершкові, пісочні, пшеничні, кремові, карамельні тони.

Бежевий спектр багатоликий, хоча різниця у його відтінках зовсім не істотна і в психологічному аспекті сприймається однозначно.

Саме тому його можна і потрібно використовувати в декорах приміщень, що вимагають особливого затишку і спокою.

Основна перевага бежевих інтер'єрів – це їх нейтральність. Тут нічого не палає і не горить. Бежевий колір не впливає на реальне сприйняття температури простору, тому в бежевій кімнаті завжди буде комфортно і в люті холоди, і в неймовірну спеку.

Бежевий колір сприймається людиною абсолютно спокійно, абсолютно без емоцій. Він не створює настрої в інтер'єрі, поступаючись цю роль меблів та іншим аксесуарам, що в цілому породжує утихомирену обстановку. В бежевій спальні людина відчуває себе просто надійно захищеним, що сприятливо впливає на якість відпочинку.

Бежевий колір може стати прекрасним доповненням будь-якого фону. Він поєднується абсолютно з усіма кольорами палітри, згладжуючи і пом'якшуючи надмірну активність домінуючих компаньйонів. Подивіться, червоний, помаранчевий і жовтий – прекрасні кольори, що створюють позитивний настрій. Зелений – заспокоює. Синьо-фіолетовий спектр створює прохолоду та «запрошує до сну». Здавалося б, ну чим не ідеальний фон для спальні? Проблема в тому, що всі вони дуже інтенсивні і здатні в чистому вигляді зробити інтер'єр або занадто холодним, або надто стимулюючим, тому будь-яка з цих чудових фарб потребує «гальмах», якими цілком може стати нейтральний бежевий. Він ніколи не перетягне на себе увагу, він просто тихо і непомітно приборкає і втихомирити буйство свого напарника, піднісши його в найбільш комфортному вигляді. І це якість робить бежевим пріоритетним кольором, коли мова йде про розведенні відтінків.

Для порівняння: якщо розбавляти соковиті фарби білим тоном, то інтер'єр вийде досить контрастним, тому що на білосніжному фоні яскраві фарби проявлять свою активність з подвоєною силою.

Незважаючи на те, що відтінки бежевого не надто різняться за своїм кольоровим наповненням, тим не менш, їх досить багато і завжди можна знайти оптимальний варіант для акцентування значущих інтер'єрних моментів, хоча в обстановці спальні цілком можна обійтися без особливих, розбурхують свідомість, колірних елементів.

Бежевий фон – це ідеальне рішення для декору спальні, виконаної у будь-якому стилістичному напрямку. Його присутність дозволяє грати з квітами і поєднувати те, що всім, здається несочетаемым.

Що б Ви не спробували зробити в її декорі, бежева спальня завжди буде залишатися еталоном витонченої вишуканості. Ці інтер'єри ніколи не бувають незатребуваними.

У декорі кімнати, призначеної для нічного відпочинку, можуть бути задіяні виключно бежеві відтінки. При такому підході спальня вийде абсолютно нейтральною, без яких-небудь яскраво виражених емоцій, не теплою, але і в теж час не холодною, дарує відчуття безпеки і спокою. Це, звичайно, дуже заманливо, але в такій «гладкою» кімнаті може бути неймовірно нудно від її монотонності. Відкоригувати ситуацію можна шляхом добору і комбінування в інтер'єрі різних відтінків бежа. Вони повинні бути близькими, добре поєднувані, але при цьому залишатися легко помітними.

Рубрики: