Якісні бетонні суміші від компанії Оріон Транс

Якісні бетонні суміші від компанії Оріон Транс

 
Бетон сьогодні є самим популярним будматеріалом. З чого б не будували будинок, все одно в ньому знайдуться бетонні конструкції. Що вже говорити про монолітному або цегляній споруді, де без такого будматеріалу взагалі неможливо побудувати будинок.
І щоб вибудуване простояло навіть не одна будівля, необхідно придбати якісний бетон. Це означає, що привезений на ділянку товарний бетон повинен забезпечити спорудження два головних параметри: довговічність і міцність. Якщо вам для вашого будівництва знадобилася хороша бетонна суміш, то раджу вам придбати якісну бетонну суміш в компанії Оріон Транс, за цілком доступною ціною і з доставкою на об'єкт по всьому Києву.
А таке можливо лише в тому випадку, якщо характеристики доставленої на будмайданчик суміші відповідають параметрам, зазначеним у паспорті на відпускається бетон.
Якщо в процесі експлуатації, залиті бетоном конструкції, почнуть руйнуватися (при дотриманні будівельних технологій), можна сміливо подавати в суд на виробника, який продав фейковую суміш.
Хоча, скажімо чесно, прецедентів подібного роду не було. Важко сказати, чи то забудовники не хочуть обременяться, то завжди привезений розчин хороший... Друге, звичайно, малоймовірно. Тому щоб після не думати: «Що робити і хто винен?», краще одразу замовити бетон у перевіреного постачальника. Принаймні «сарафанне радіо» навряд чи обдуриш.
Проблема перевірки якості бетону полягає в тому, що сказати остаточно «добре» або «погано» привезли на будмайданчик можуть тільки лабораторні випробування. Які, на жаль, тривають 24 – 28 днів.
Тому забудовник нічого іншого не залишається, як покластися на чесне ім'я постачальника. Або, по-іншому, на його репутацію. Це і є основна гарантія. При вивантаженні бетону зверніть увагу принаймні на наступні аспекти.
Якісний товарний бетон має тільки сірий колір. Чистий сірий колір, підкреслимо! Причому рівномірний, без темних чи світлих острівців. Біда в тому, що навіть заглянувши в бочку, неможливо визначити, які кольори мінливості має привезений матеріал.
Тому спробуйте налити хоча б у відро привезений розчин і подивіться, чи дійсно купили рівномірно забарвлений будматеріал. Якщо те, що вилилося в тару має коричневий відтінок, будьте впевнені – у такому бетоні» піску значно більше, ніж в'яжучої речовини – цементу. А це вже не «добре».
Помилково вважати, що чим більше сизий бетон, тим більш якісний. Колір диктує не марка заставленого цементу, а вірно витримані пропорції суміші.
Є ще один момент, на який потрібно звернути увагу. В будь-якій частині выливаемая суміш повинна бути однорідною і рівномірною. Тому, приступаючи до відвантаження бетону, уважно стежте, не вивалюється він частково шматками, а місцями не ллється, подібно воді.
Якщо таке спостерігається, припиняйте заливку конструкції і ... розгортайте машину назад, тут же зв'язавшись з виробником. При різнорідній конценстенции цементний будматеріал не може бути якісним. Оскільки це говорить лише про те, що розчин не був належним чином перемішаний.
ГОСТ регламентує часовий ліміт з моменту відвантаження до моменту заливки бетону - не більше 4 годин. Дорожать своєю репутацією виробники і транспортники просто не завозять таку продукцію в місця, відстані до яких не подолати за встановлений час.
Тому, вирішивши купити бетон, прикиньте, чи встигнуть довести його через 4 години в потрібне місце? Якщо так, і при цьому постачальник має надійну репутацію, тоді сміливо робіть замовлення на доставку бетону.
Рубрики: