Чарівна простота спальні в грецькому стилі

Чарівна простота спальні в грецькому стилі

Грецький стиль зародився багато тисячоліть тому, але, незважаючи на це, він все так само актуальне і користується величезною популярністю у сучасних дизайнерів. Історія і культура цієї країни настільки багаті, що ними і до цього дня продовжують захоплюватися люди у всьому світі.

Основою для оформлення грецького інтер'єру служать натуральні кольори. Це і неймовірно глибокий синій колір моря, і безмежна блакить середземноморського неба, і дивовижної чистоти жовті піски. Незважаючи на те, що цей стиль відомий своєю любов'ю до текстурним тканин і яскравим тонам, він все ж є втіленням простоти і умиротворення, якою наділена дивовижна природа цього чудового краю. Саме це вражаюче спокій і є причиною того, що багато людей прагнуть до того, щоб в їх будинку була спальня в грецькому стилі. Причому це може бути як класичний варіант, так і строгий сучасний.

Кремовий, бежевий, білий, світло-сірий, темно-бежевий, слонова кістка, сапфіровий, червонувато-оранжевий — ось ті кольори, які споконвіку використовують дизайнери для оформлення спальні в грецькому стилі. Однак, не варто забувати, що в класичному грецькому інтер'єрі повинен бути присутнім хоча б один відтінок синього, адже без кольору моря вам не вдасться створити завершену композицію.

При цьому колірну схему варто обмежити двома-трьома кольорами, оскільки строкатість лише порушить атмосферу простоти і спокою. З тієї ж причини не рекомендується використання помітних принтів. Погодьтеся, що відпочити після важкого дня в яскравій кімнаті буде трохи важко. Колірна вакханалія буде лише відволікати від сну.

Оптимальним фоном спальні в грецькому стилі стануть звичайні білі стіни. Цей колір здавна вважається символом чистоти і акуратності. Однак, акцентной стіни все ж краще надати небесно-блакитний або синій колір. Таким чином, ви не тільки візуально різноманітите інтер'єр, але і додасте йому розслаблюючий ефект, яким так характерний для синього і його відтінків.

Для обробки стін не потрібно купувати дорогі шпалери, адже в традиційному грецькому стилі ідеальної буде як раз нерівна стіна з шорсткостями. Може бути, це звучить і не зовсім привабливо, але, повірте, виглядати такі апартаменти будуть чудово.

Ще одним популярним рішенням є використання для фарбування всіх стін приміщення одного світлого відтінку. При цьому акцентні моменти у вигляді штор, завіс на ліжку або пледа в спальні в грецькому стилі розставляються за допомогою блакитного або синього кольору.

При оформленні підлоги дизайнери найчастіше використовують той же принцип простоти. Звичайна дерев'яна підлога як не можна краще впишеться в інтер'єр спальні в грецькому стилі, а для додання приміщенню затишку рекомендується накрити підлогу килимком з геометричними орнаментами. Класичним малюнком для даного стилю є так званий "грецький ключ", який являє собою геометричний візерунок з квадратних фігур.

Ковролін краще не використовувати, а з сучасних матеріалів для підлоги декоратори пропонують зупинити свій вибір на ламінаті з мармурової імітацією або керамограніті.

Рубрики: